Про компанію

Sunny Food LLC провідний в Україні виробник готових сніданків та продуктів здорового харчування. Компанія була заснована у 2003 році. Ми прагнемо бути лідерами в інноваціях, розвитку та виробництві продукції, яка є легким та смачним шляхом до здоров'я, краси та гармонії.

В основі політики компанії лежить безкомпромісний контроль якості продукції на всіх стадіях виробництва та збуту. Для виконання цього завдання ми ретельно перевіряємо сировинну базу, контролюємо санітарний стан виробничих та складських приміщень, підбираємо відповідальний та компетентний персонал. Щорічне проходження незалежного аудиту контролю якості та безпеки за міжнародним стандартом IFC у Європейському центрі менеджменту якості та гігієни харчових продуктів забезпечує нам повну впевненість у правильності нашої політики.

Компанія Doctor Benner завжди рада новим партнерам.

Продукція «Sunny Food LLC» активно співпрацює з провідними українськими та міжнародними торговельними мережами, серед яких: «Ашан», «Сільпо», «АТБ маркет», «Велика кишеня», «Novus», «Таврія», «Альянс Маркет». Продукція заводу представлена більш ніж у 15 000 торгових точках.

Ашан
Велика Кишеня
АТБ
Метро
Сильпо
Novus
Альянс маркет
Таврия В
Эпицентр
Фора
Fozzy
Varus
Велмарт
Мегамаркет

Згодом робота з торговими мережами переросла в більш тісну співпрацю. З 2003 року ми активно розвиваємо напрямок Private Label і на сьогоднішній день продукція заводу реалізується під такими торговими марками: «Thebabyfarm», Китай (мюслі, гранола, горішки), «Crane», Китай (гранола), « Fresh Box », Білорусь (мюслі), «Геркулес», Україна (мюслі, пластівці), ТМ «Еколенд», Україна (мюслі), ТМ «Аліска», Україна (каші, готові сніданки), ТМ «Премія», Україна (готові сніданки, мюслі), ТМ «Повна чаша», Україна (мюслі), ТМ «Наш продукт», Україна (мюслі), ТМ «Екстра», Україна (мюслі), ТМ «Народна», Україна (мюслі), ТМ «Фуршет», Україна (мюслі, кранчи, готові сніданки, вівсяні пластівці), ТМ «Cуббота», Україна (мюслі), ТМ «Nora», Румунія, Молдавія (мюслі) і ін.